کلینیک مشاوره و روان شناسی کیمیا

کلینیک روان شناسی و مشاوره کیمیا

 

 

کلینیک روان‌شناسی و مشاوره کیمیا بخشی از مجتمع درمانی کیمیا در حوزه سلامت روان است که از سال 1393 سعی دارد درمان و ارتقای سطح عملکرد مراجعان محترم را در بالاترین سطح خود ارائه دهد و بدین منظور برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی، نیز، محور فعالیت‌های واحد گروه آموزشی راز کیمیا قرار گرفت .

این واحد با بهره‌مندی از کادر تخصصی‌، متشکل از روان‌شناسان و مشاوران سعی در تشخیص مشکل وبهبود عملکرد فردی و اجتماعی مراجعان با بهر‌‌ه‌گیری از دانش سلامت جسم و روان دارد. کلینیک روان‌شناسی و مشاوره کیمیا در حوزه مشکلات روان‌شناختی از جمله افسردگی، استرس، اضطراب،  وسواس، اختلالات یادگیری وتمرکز، مشکلات تحصیلی وکودک از قبیل بیش فعالی، اضطراب جدایی و ...همچنین خدمات مشاوره ای پیش از ازدواج، مشکلات خانوادگی روابط زناشوئی، مشاوره تحصیلی ....و نیز واحد آموزشی راز کیمیا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعددی مانند آموزش مهارت‌های زندگی، شیوه‌های فرزند پروری، مهارت کنترل خشم، ارتقاء عزت نفس ...خدمات خود را ارائه می دهد .

این مرکز همکاری گسترده ای با سازمان‌ها و ادارات و مدارس درزمینه ارتقا بهداشت روان کارکنان و دانش آموزان و خانواده آنان، مشارکت در طرح‌های پژوهشی، اجرا و تفسیر پرسشنامه‌ها وآزمون‌های روان سنجی، گزینش‌های استخدامی واستعداد یابی و هدایت تحصیلی ....دارد.