جراح و متخصص بیماری های زنان و نازایی از انگلستان (دانشگاه لندن)
جراح و متخصص بیماری های زنان و نازایی از انگلستان (دانشگاه لندن)

 

پزشکی امروز در کشورهای توسعه یافته هنوز خود را مدیون طب سنتی ایرانی می‌داند، بر همین اساس در بزرگترین بیمارستان‌های دنیا، نام بوعلی سینا مانند ستاره‌ای می‌درخشد.

در بسیاری از کشورها مانند انگلستان و روسیه پس از انجام بسیاری از عمل‌های جراحی از زالو به منظور سرعت بخشیدن به بهبود زخم‌ها استفاده می‌کنند و یا در چین و کره از بادکش و ماساژ با روغن‌های گیاهی به منظور افزایش جریان خون در کمک به باروری افراد مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک (pcos) و کاهش عوارض ناشی از آن بهره‌ می‌برند. من نیز به عنوان پزشک و جراحی که بالغ بر چهل و پنج سال، در یکی از حساس‌ ترین رشته های تخصصی پزشکی فعالیت کرده و با توجه به سابقه خانوادگی پدر و پدربزرگم که از اولین اطبای مجاز دارای پروانه رسمی طبابت در ایران بوده همواره آرزوی تأسیس مرکز خدمات طب سنتی ایرانی را به عنوان طب مکمل، بر مبنای اصول و استانداردهای علمی داشته‌ام، که امروز با افتخار به آرزوی دیرینه خود یعنی تأسیس کلینیک تخصصی طب ایرانی با هدف شناساندن این دانش، اصیل دست یافتم.

اصول درمان در سلامتکده طب ایرانی کیمیا پیروی از توصیه‌های دانشمندان و حکمای ایرانی در چارچوب استانداردهای دانش نوین پزشکی بوده و از آنجایی که در طب سنتی، تمامی اندام‌ها در کنار هم مورد معاینه و درمان قرار می‌گیرند، همکاری با مجموعه‌ای از پزشکان متخصص طب سنتی و دیگر رشته‌های تخصصی پزشکی، از جمله قلب و عروق، زنان و زایمان، گوارش، مغز و اعصاب، اطفال و گوش، حلق و بینی از افتخارات مجتمع کیمیا می‌باشد. امیدواریم همگی بتوانیم قدمی مثبت در سلامتی مردم کشور عزیزمان برداریم.

 

ما هم مانند شما آرزومند جامعه‌ای سالم و ایرانی سرافراز هستیم.

مؤسس و عضو هیئت مدیره سلامتکده طب ایرانی کیمیا