مدیر عامل مجتمع کیمیا
مدیر عامل

بنام خداوند مهربانی­ها

امروزه عوامل اصلی موفقیت، داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به نیازهای مراجعین و مشتریان می­باشد و سازمانهایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریز بینی به نظرات و خواسته­های مراجعین خود گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری­های نوین در هم آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند.

من به عنوان مدیر عامل مجتمع فرهنگی، آموزشی و درمانی کیمیا از زمان شروع فعالیت خود در عرصه مدیریت اجرایی کیمیا در زمینه اشاعه فرهنگ سلامت همراه با آموزش تخصصی توسط بهتری اساتید و در نتیجه درمانی ماندگارتر، از سال 1385 تا کنون، با کمک گرفتن از تجارب فراوان موسسین و هیئت مدیره و همچنین با استعانت از نقطه نظرات مدیر عاملان گذشته و با رعایت حقوق کامل مراجعین عزیز و احترام گذاشتن به خواسته­های ایشان در تمامی مراحل به عنوان دوست و مشاور مطمئن همراهشان بوده و انجام وظیفه کرده­ام .

اعتقاد بنده به عنوان مدیر اجرایی مجتمع کیمیا این است که لازمه رسیدن به کیفیت عالی در ارائه خدمات داشتن تجربه، توان علمی بالا و از همه مهمتر داشتن اخلاقی نیکو و حس مسئولیت پذیری است.

از این رو ما همواره با روی گشاده پذیرای نظرات شما گرامی عزیز هستیم، تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته­های شما بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را برایتان ارائه دهیم. لذا کیمیا همواره احترام به پیشنهادات سازنده مراجعین را سرلوحه کار خود قرار داده و می­دهد.

امید است با اتکا به الطاف خداوند متعال و اعتماد مراجعین محترم و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص بتوانیم خدماتی در خور و شایسته کشور عزیزمان ایران ارائه نماییم.